Неділя, 05.05.2024, 09:11

Головна » 2015 » Жовтень » 1 » 30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек.
30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек.

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек. З цієї нагоди всі бібліотечні працівники району зібралися в районній бібліотеці, щоб відсвяткувати своє професійне свято. Це особливий день коли відзначаємо працю людей, які  все своє життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань – книгу.

Поруч із винуватцями свята були запрошені представники влади, колеги, письменники, постійні читачі.

Свято розпочалось хвилиною мовчання, за нашими земляками, та всіма українцями, які загинули за єдність і незалежність нашої держави. Бібліотечних працівників привітали зі святом в.о. заступника голови РДА Кіцманського району  Мельничук  Галина Георгіївна, в.о. начальника відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА Маколінець Оксана Іванівна, директор  Кіцманської ЦБС Сухолотюк  Орися Миколаївна, письменник  Палятинський  Йосип Ярославович у подарунок усім бібліотекам подарував новенькі книжки  «Вулкан правди», «Вони - наша гордість», Скулеба Галина Василівна - редактор радіомовлення висловила вітання колегам по слову, привітав усіх присутніх також постійний почесний читач Дмитрюк Сидір Григорович.

У цей день для всіх присутніх лунали поетичні вітання Бевцик Яни та Антонюк Софії - учениць 2 класу, Мезенєва Володимира учня 2 класу  Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів та постійних читачів Кіцманської РДБ, Краснова Миколи учня Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ступенів, а Гурин Анна учениця 8-го класу Кіцманської гімназії  подарувала дві прекрасні пісні «Соловейко» та «Два перстені».

Особливо приємним подарунком було виконання НА театру фольклору «Кіцманчани», які своїми піснями підняли всім присутнім настрій.

Свято бібліотечних працівників співпадає із святом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Тож віри усім у власні сили, надії на те що наша праця буде достойно визнана, любові наших користувачів і мудрості у здійсненні великих планів.

Категорія: Новини | Переглядів: 512 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »