Неділя, 05.05.2024, 02:48

Головна » 2015 » Червень » 30 » `` Україна – у серцях кожного із нас ``
`` Україна – у серцях кожного із нас ``

Під такою назвою в бібліотеці – філіал №2 с.Брусниця - 28 червня, відбулася театралізована музична гра -  «Ринг ерудитів», приурочена до Дня Конституції України та Дня молоді. За збігом календарних чисел, саме 28 червня, цього року збіглися цих два свята, які щорічно відзначаються в нас на Україні. Сама гра складалася з шести турів, де питання були пов’язані виключно з Конституцією України, географією, видатними особами України, області, району та села, конкурсом капітанів та конкурсом музична розминка. В перерві між конкурсами коли журі у складі; бібліотекаря с.Дубівці – Марини Сливчук, батьків – Тетяни Малярчук та Марія Мельничук, підраховували зароблені бали команд, учасники дитячого театру книги «Веселка», який створено та працює при бібліотеці у складі; Яни Петращук, Даші Мельничук, Володимира Малярчука, Юлі Коча, Миколи Гуцула, веселили присутніх  у залі; піснями, віршами танцями та дотепними сценками.  В результаті двох годинної пізнавальної та цікавої гри, команда Синіх та команда Жовтих, саме таку назву отримали  на честь нашого державного  прапора, виконувала покладені завдання гри з великим відривом перемогла команда Жовтих.

Незважаючи на програш чи перемогу, усі учасники гри та глядачі, провели цікаво, пізнавально і весело час. Дізналися з конкурсних питань більше про нашу державу Україна і на кінець свята отримали солодкі подарунки від наших постійних спонсорів, приватних підприємців села – Кіцул Наталії Іванівни та Кіцул Ігоря Івановича.

Юрій Понич – бібліотекар, бібліотеки

с.Брусниця.