П`ятниця, 26.04.2024, 14:21

Головна » 2016 » Травень » 24 » Бібліотека і молодий користувач
Бібліотека і молодий користувач

Тема формування молодої особистості надзвичайно важлива, адже активна життєва позиція молоді – запорука нормального функціонування суспільства. Саме молодь є однією із найважливіших категорій користувачів бібліотек.

20 травня на базі бібліотеки с. Киселів відбувся районний семінар «Бібліотека і молодий користувач: пріоритетні аспекти діяльності». Місце проведення семінару вибрано невипадково, адже в бібліотеці с. Киселів створені всі умови для самореалізації та самовираження молодіжної аудиторії. Запорукою успіху в цьому є сучасний дизайн і технічне оснащення книгозбірні, комплексний підхід і співпраця, досвідченість і творчість бібліотекаря Пасічник Л. О.

Відкрила семінар з інформацією «Бібліотека – центр формування молодої особистості» директор ЦБС Сухолотюк О. М. З фаховою консультацією «Чого хоче від бібліотеки молодіжна аудиторія…» виступила  головний методист ЧОУНБ Лупан А. С. Методичну пораду «Пріоритетні напрямки обслуговування молоді в бібліотеках» надала зав. методично-бібліографічним відділом Ключинська М. І. З інформацією «Конкурсні проекти як засіб просування молодіжного та дитячого читання» виступила завідуюча РДБ Довбуш Б. В. А також виступила переможниця районного конкурсу «Читач року – 2016» Гордей І. Оглядову подорож бібліотекою «Бібліотечна панорама» надала бібліотекар с. Киселів Пасічник Л. О.

Масовий захід «Інформацій простір «Живемо. Творимо. Любимо.» організувала бібліотекар с. Киселів Пасічник Л. О. ведучою якого була Поляк Світлана.

Концертну програму забезпечили учасники художньої самодіяльності, учні ЗНЗ і учні музичної школи.

У роботі семінару взяли участь редактор районного радіомовлення Скулеба Г. В.; сільський голова Федоряк В.В.; директор ЗНЗ Харатін М. І.; головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА Друцул О. І.; настоятель УПЦКП отець Юрій Лужний.

Бібліотечні працівники району отримали багато цінної інформації і запозичили цікавий досвід роботи.

Категорія: Новини | Переглядів: 510 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »