Середа, 01.05.2024, 16:45

Головна » 2015 » Березень » 17 » «Була у їхньому житті війна…»
«Була у їхньому житті війна…»

13 лютого у приміщенні сільської бібліотеки с. Валяво відбулася зустріч із ветеранами Афганської війни і теперішньої неоголошеної війни.

На зустріч із учнями нашої школи було запрошено воїни-афганці Лисак Валерій, Лисак Віктор, Ватрич Василь, Попадюк Олександр, а також учасник АТО Фарматюк Роман, який тримав захист аеропорту у Донецьку та захищав Дебальцево.

Зі словами вдячності до усіх присутніх звернувся голова сільської ради Стасюк Андрій Васильович . Директор школи Кіцул Людмила Василівна відзначила , що нашим  обов’язком є шана та пам’ ять про всіх хто докладав зусиль , щоб ми ходили під мирним небом.

Програма вечора була побудована таким чином, що учні 8 класу  та активні читачі бібліотеки: Дикун Христина, Вінзяк Каріна, Рокоча Станіслав, Колісник Христина, Манюк Яна  у віршованій формі описали страхіття безглуздої війни , а учні 3 класу Івасюк Максим та Дичко Наталія розказали про красу миру.  Лазар Надія виконала для запрошених пісню «Моя Україна».

Воїни-афганці розповідали учням 7-9 класів про своє перебування на війні далеко від рідного дому і на завершення побажали усім мирного неба над головою, і щоб не зазнали вони того , що прийшлось пережити їм. Говорять час лікує, але в пам’яті спогади назавжди. І такими свіжими є спогади молодої людини Романа Фарматюка, який багато зазнав біди зараз, під час жорстоких боїв був важко поранений . Йому було важко говорити, але зазначив, що ми не бачимо всієї правди того , що зараз відбувається на Сході України.

Вечір було організовано та проведено бібліотекарем Лисак Дарією Корнієвною  разом із клубними працівниками   Кіцул Василем Йосиповичем,

Скляруком Володимиром Васильовичем та за підтримки педагогів школи : Миронюк Маргарити Василівни – педагога організатора, Сухар Ірини Дмитрівни – кл. кер. 7 кл., Яворської Людмили Євгенівни – кл. кер. 8 кл. , Кирсі Маргарити Василівни – кл. кер. 9 кл..

Категорія: Новини | Переглядів: 476 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »