Субота, 20.04.2024, 10:30

Головна » 2018 » Січень » 10 » «Царівна Несміянна»
«Царівна Несміянна»

9 січня 2018 року бібліотека с.Брусниця розпочала свою роботу в Новому році з новою постановкою, новорічної вистави «Царівна Несміянна». Підготували виставу, юні аматори Клубу за інтересами дитячий театр книг «Веселка».

Новорічна постановка порадувала око глядачів, цікавими і давно відомими казковими персонажами, які весело і майстерно грали свої ролі, співали і танцювали даруючи кожному глядачеві веселу усмішку і настрій.

Головна героїня вистави Царівна, яка з початку зими і в ці новорічно – різдвяні свята була вередлива і плаксива, нарешті засміялася. Допоміг в цьому її батько цар, який видав указ…

Якщо хтось розвеселить, його доньку то віддасть пів царства, або сундучок з грішми.

Тож розійшлася ця звістка по всій окрузі, дізналися про нього, як і прості жителі так і лісові.

Приходили до царства веселити царівну – Баба – Яга – Олександра Косовець, Кощій – Олег Фальоса, Лісовик – Діма Нуцул, Кікімора – Люба Николайчук, Кіт Базіліо – Гарик Даскалюк, Ліса – Аліса – Ангеліна Козьма, сільські дівчата, але нікому не вдалося розсмішити капризну царівну.

Як не старалася придворна няня – Андріана Козьма, щоб указ був виконаний, адже царівна постійно вигонила і ображала артистів, які навідувалися до неї так нічого і не вийшло.

Виправили ситуацію добра Фея – Валерія Глинська, вона виконала бажання принцеси, створивши в царстві веселу атмосферу з колядками та новорічними вітаннями з якими завітав Дід Мороз –Гарик Даскалюк. Він запросив до царства усіх артистів – невдахів, яких вигнала Царівна Несміянна – Аня Жих. Зазвучали в залі новорічні колядки і пісні, веселі вітання, а царівна все ж таки засміялася і теж з усіма присутніми співала і танцювала. На сам кінець Царівна дала всім присутнім в залі хорошу пораду – щоб серед усіх людей не було жодного похмурого обличчя, бо є відома серед народу приказка «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш». Правда, це, чи ні. Перевірить це кожен із нас.

Юрій Понич

бібліотекар - бібліотеки