П`ятниця, 26.04.2024, 00:36

Головна » 2016 » Серпень » 25 » «Це – моя Україна»
«Це – моя Україна»

24 серпня  2016 року  Україна   відзначала  25 –річчя  з Дня Незалежності України,своє найголовніше свято. Свято, яке є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу - День незалежності України. Україна – наша земля, рідний край. Наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми.

Кіцманська дитяча бібліотека  не залишилась осторонь цього свята.

Напередодні Дня Незалежності України, 22 серпня, читачі бібліотеки мали можливість перевірити свої знання в вікторині  «Як я знаю свою Україну?»

Вікторина зацікавила учасників динамічним і яскравим
перебігом, викликала пізнавальне заохочення.

В приміщенні відділу обслуговування була оформлена книжкова виставка: «Одна єдина - в моїм серці Україна» на якій подані книги, в яких описується історія України на її шляху до незалежності та самостійності, а також захоплюючі історичні дослідження пов`язані зі становленням Української держави та національного відродження Батьківщини. Книги  присвячені людям, які вплинули на розвиток боротьби за незалежність,  відстоювали людську, християнську і національну гідність нашого народу та мали значний вплив на загальний, культурний, економічний, політичний, науковий і духовний розвиток України, пробуджували національну свідомість, опікувалися проблемами духовного відродження і розбудови Української держави.

А 23 серпня провели  годину історії: «Це – моя Україна»

на якій  було наголошено на вагомому значенні свят Державного прапора та Незалежності України, мандрівка в славні періоди історії нашого народу, закріплення знань про національні та народні символи України. Вся година супроводжувалася патріотичними віршами . Загальнолюдські цінності завжди об’єднували і сім’ї, і нації, і держави. Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу. Всім нам треба плекати у серці любов до села чи міста, де живемо, до рідних своїх, до духовної і культурної спадщини нашої Батьківщини.

Саме такі зустрічі з дітьми стимулюють в них інтерес до історії України; розвивають  почуття відповідальності за долю своєї держави; виховують почуття патріотизму, національної гідності.

Категорія: Новини | Переглядів: 417 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2016  »