Четвер, 25.04.2024, 08:05

Головна » 2018 » Травень » 29 » «Чарівна оселя дитячої книги радо стрічає майбутніх читачів!»
«Чарівна оселя дитячої книги радо стрічає майбутніх читачів!»

Книги - найкращі друзі дитини. Читання допомагає розширити кругозір і сприяє розвитку дитини. Однак, беручи до уваги величезну кількість розважальних засобів, таких як телебачення, мультики, СD / DVD і відеоігри, стало досить важко прилучити дітей до читання.

Кажуть важко, та зовсім ні , якщо дати дитині з раннього віку познайомитися з книгами. Правильно буде з 3 років розпочинати вчити розуміти чарівні слова. Обов’язково потрібно малюка повести до бібліотеки , до чарівної оселі дитячої книги і дати можливість порозглядати та познайомитись з книгами.

Таку можливість дуже часто дають вихователі Кіцманського ЗДО «Веселка», які приводять своїх вихованців до Кіцманської районної дитячої бібліотеки. Зазвичай це вихованці старших груп , майбутні школярі. Вони дуже скоро підуть у школу і в старшу групу перейдуть дітки , які сьогодні поки що в середній. В старшій групі проводиться підготовка до школи, а щоб дітки зрозуміли для чого потрібно вчити літери, вихователь Ігнатюк Оксана Миколаївна привела вихованців середньої групи № 2 на екскурсію до бібліотеки .

Гостей радо зустріла бібліотекар Наталія Денисівна Савчукевич. Вона діточкам розповіла, що бібліотека – це хатинка, де живуть їхні друзі книги, що книжечки бувають дуже різними, що крім книг є ще дитячі газети і журнали. Та найбільшою знахідкою для дітей стали книги, які надруковані по складах , тобто такі книги , по яких буде дітям легко готуватись до школи.

Категорія: Новини | Переглядів: 387 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »