Вівторок, 07.05.2024, 20:25

Головна » 2015 » Грудень » 18 » «Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай»
«Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай»

Святковий ранок:

«Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай»

(до Дня Святого Миколая)

Напередодні 19 грудня до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушки або в чобітки миколайчики — приємні подарунки від доброго святого за гарну поведінку протягом року. Цей день вважається народним святом, немає на українській землі жодної хати, де не було б на стіні образа святителя Миколая, немає душі, що не горнеться до цього великого святого. З-поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов'ю нашого народу. Чудотворця знають і шанують Схід і Захід, усі християни і навіть магометани.

На честь святого Миколая створено чимало пісень, але найпопулярнішою залишається така пісня, як: «А хто, хто Миколая любить»
Вручаючи іменні гостинці, святий Миколай згадував усе те добре, що зробив протягом року малюк. Діти свято вірили в існування доброго захисника і намагалися не гнівити «діда Миколая, який знає про все». Це був вельми дійовий виховний момент.

Тому  Кіцманська  районна  дитяча  бібліотека теж  на передодні дня Святого Миколая щорічно   проводить гарні  заходи для кращих читачів бібліотеки та запрошує Святого Миколая від якого дітки отримують подарунки.

Цього року (18 грудня ) також відбувся святковий ранок:

«Чудотворець Миколай, ти усіх оберігай» для дітей 2 класів Кіцманського НВК та  для кращих читачів бібліотеки.

Розпочалося свято з молитви    до  Святого  Миколая , яку зачитала Савчукевич Ангелінка.

Ведуча ( господиня) заходу бібліотекар  відділу обслуговування Савчукевич Н.Д . та Капосниця (Рейкало Олександра, учениця 6 -А класу Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст.) підготували для дітей гарне свято у формі ігор, конкурсів, розповіли  дітям  хто  такий  Cвятий  Миколай,  і  чому  свято Миколая  найулюбленіше  з  усіх  свят?

Довбуш Олеся, учениця Кіцманського ЗНЗ І –ІІІ ст. виконала  пісні «Ой хто, хто Миколая любить»  та «Святий, Святий Миколай»

Завітав до діток і Святий Миколай, якого всі з радістю чекали.

Висловлюємо щиру подяку директору філії Ощадбанку Яремію Я.І. , завдяки якому, дітки отримали подарунки від Святого Миколая.

Такі заходи  виховують  у  дітей  любов до ближнього,  почуття  доброти  й милосердя,  здобутки  знань  із  джерел  народної  мудрості.

Завідуюча районною

дитячою бібліотекою                                                                                                            Довбуш Б.В.

Категорія: Новини | Переглядів: 469 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »