Вівторок, 07.05.2024, 18:58

Головна » 2015 » Грудень » 2 » «Децентралізація та заклади культури : досвід Польщі та перспективи реформи в Україні»

24 листопада, з 17:00 по 18:00  у приміщенні Інтернет-центру Кіцманської ЦРБ  відбувся  захід-вебінар по темі : «Децентралізація та заклади культури : досвід Польщі та перспективи реформи в Україні».

Під час вебінару мова йшлась про те, як реформа децентралізації та місцевого самоврядування вплине на галузь культури? Які виклики стоять перед закладами культури на місцях? Як проводили подібну реформу в Польщі та які уроки заклади культури винесли після 10 років функціонування в децентралізованих громадах? Як заклади культури можуть знайти своє місце у реформаторській діяльності та окреслити шляхи подальшого розвитку?

У відповідь на численні запити, ми продовжуємо обговорювати ключові реформи в країні та їх вплив на місцеві громади у форматі «Година з експертами».

Ключовими спікерами були:

Ростислав Карандєєв - заступник Міністра культури України. Пан Карандєєв привернув увагу до планів та завдань рефоми децентралізаціїї у галузі культури та розповів про ролі й обов'язки центральних державних органів влади та органів місцевого самоврядування у впровадженні реформи на місцях.

Яцек Войнаровськи – програмний директор Інституту публічної політики (Варшава, Польща), радник Міністра адміністрації та цифрових технологій.  Наразі пан Войнаровськи займається створенням відділу цифрового суспільства при Інституті.  Має понад 20 років досвіду впровадження міжнародних програм розвитку і співпраці з різноманітними донорськими організаціями.  Входив до керівництва програми Глобальні бібліотеки – Польща, очолював Фундацію ім. Стефана Баторія та був Головою правління Фундації розвитку інформаційного суспільства. Пан Войнаровськи поділився досвідом та кращими практиками впровадження реформи децентралізації у Польщі, а також розповів про її особливості та вплив на заклади культури.

Категорія: Новини | Переглядів: 407 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2015  »