Субота, 04.05.2024, 16:45

Головна » 2015 » Травень » 12 » «Дитинство убите на війні»
«Дитинство убите на війні»

З Радянського  всі ви у вирій життя розлетілись,

Кому, яка зірка всміхнулась у долі, в житті.

Ви тут виростали, безмірно кохали,

Сьогодні зустрілись, щоб згадать в забутті…

3 травня 2015 р. у бібліотеці с. Шишківці відбувся вечір-зустріч із дітьми Другої світової війни. На зустріч були запрошені діти війни, які проживають на території села, а також  Голова Ради Організації ветеранів Гулей Магдалина Василівна, яка ініціювала дану зустріч.

Ознайомивши  із книжковою виставкою «Нам пам’ять серця  не дає спокою» бібліотекар Фалібога Зінаїда Юріївна, розповіла про книги, які розповідають нам устами тих хто боровся у Другій Світовій за перемогу, запросила усіх присутніх присісти за столи і розпочати зустріч.

До слова було запрошено сільського голову Добровольського Олексія Георгійовича, який подякував усім запрошеним дітям війни за те, що вони пережили, вижили і продовжили відбудовувати нашу країну.

Виступала також колишня бібліотекарка Нявчук Василина Василівна, яка за іронією долі є людиною, якій довелося на власні очі бачити страхіття війни і спогадами про ті роки вона поділилась із присутніми.

Ведучі вечора були учні місцевої школи  Снятинчук Катерина та Жилик Мар’яна, прочитали вірші про війну.

У подарунок усім присутнім  прозвучала пісня «Літа минають» у виконанні художнього керівника будинку культури Кондрюк Аліни.

Вечір було організовано Головою Ради Організації ветеранів Гулей Магдалиною Василівною, працівниками будинку культури Масикевичем Миколою Михайловичем, Кондрюк Аліною Аркадіївною та  бібліотекарем Фалібогою Зінаїдою Юріївною.

Категорія: Новини | Переглядів: 419 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »