Субота, 20.04.2024, 16:39

Головна » 2017 » Квітень » 25 » «Доброта врятує світ»
«Доброта врятує світ»

21 квітня працівники Кіцманської районної дитячої бібліотеки завітали до старшої групи «Червона Шапочка» Кіцманського навчально-виховного закладу, щоб провести урок милосердя.

Урок був не простим , а чарівним . До діток в гості завітала фея «Добра», вона провела чарівною стежиною діток до свого замку , навкруг якого останнім часом крім хороших рис,якими мають володіти люди  зібрались погані такі, як: зло , підлість,грубість, жадність ,сварки. Фея «Добра» попросила діток допомогти її очистити замок . Дітки з радістю погодились і гучними окликами прогнали погані риси від замку. Цікавою та повчальною була розповідь феї. Під час уроку було використано слайдову презентацію під назвою «Перед розумним треба схилити голову, а перед добрим стати на коліна.». Переглянувши презентацію вихованці дізнались , що є особливі люди, яким потрібна повага та пітримка кожного з нас. Та сюрпиризи продовжувались , фея принесла з собою для перегляду мультфільм «Остання пелюстка», в якому дівчинка Женя загадавши останнє бажання пелюсточці чарівної квіточки-симебарвиці , дала можливість хлопчику Віті відкинути милиці і вільно ходити. Розповіла фея також , що у бібліотеці є багато казок про добро і запросила усіх завітати в гості до чарівного будинку , який береже книжкові скарби.

Діти були чемними, уважними, гарно відповідали на запитання, тому фея «Добра»  в подарунок презентувала кожному сердечка із іскрами доброти, щоб вони завжди пам’ятали про те , що «Доброта врятує світ!»

Категорія: Новини | Переглядів: 381 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »