Субота, 27.04.2024, 00:20

Головна » 2016 » Вересень » 29 » Екскурсія до бібліотеки «Подорож до країни книги»
Екскурсія до бібліотеки «Подорож до країни книги»

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек у районній дитячій бібліотеці  29 вересня відбулась екскурсія «Подорож до країни книги» на яку було запрошено читачів бібліотеки та учнів  3 – В класу   (кл. керівник Крикливець М.В.) Кіцманського ЗНЗ І - ІІІ ст.

Екскурсію  по  бібліотеці  провела  бібліотекар відділу обслуговування Савчукевич Н.Д. Всі  дітки   з  цікавістю  слухали  для  чого  потрібна  бібліотека  і  як  зберігаються   та  видаються тут  книги.

Також в бібліотеці відбулась зустріч з поетом, журналістом, який  пише не тільки для дорослих, а й для дітей - Василем Хризонтовичем  Місевичем.   Діти радо зустріли поета  та уважно слухали  його, як він розповідає про свою творчість, про те, як він почав писати саме в їхньому віці .

Василь Хризонтович презентував свою нову книжечку «ЗАХОТІВ ОСЕЛ ЛІТАТИ». Бесіду з дітворою автор вів щиро й невимушено. Кожний вірш, який читав поет дітки сприймали з посмішками на обличчі, бо в кожному рядку  було відчутно багатство образів, ніби попадаєш в якусь казку.

В кінці зустрічі діти  з радістю підходили до поета, щоб  придбати собі цю збірку з автографом.

Нам, бібліотекарям, хочеться, щоб  маленький  слухач  полюбив  книгу,  став  активним  читачем  бібліотеки.  Тому ми і   стараємося   проводити для дітей такі зустрічі, стараємося  переконати їх,  що   краще  почитати  книгу,  яка розвиває, ніж  грати  в  комп’ютерні  ігри, бо книгу  не замінить  ніщо.

Категорія: Новини | Переглядів: 431 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »