П`ятниця, 26.04.2024, 18:52

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Година-спомин «Ми сотнею пішли у небо»
Година-спомин «Ми сотнею пішли у небо»

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.. Цими лютневими днями українці не тільки в Україні, а й далеко за її межами вшановують відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані. Їх називають героями. Кожен із них мав мрії та вірив у світле майбутнє. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.
В бібліотеці с. Стрілецький Кут пройшла година пам'ять, присвячена героям Небесної сотні. Діти разом з класними керівниками Тащук А.С. та Волощук Я.П . взяли участь у цьому заході. Присутні з цікавістю розглядали фотоматеріали та речі, привезені з Майдану (газети, бруківка, гільзи), які подарував бібліотеці учасник Майдану Боднарюк М.Д. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих. «Вірш про чорну хустину» продекламувала завідуюча Народним домом Якович Г.В.
Сильне враження справило на дітей відео, де герой Майдану Сергій Нігоян читає вірш Т. Шевченка «Борітеся… поборите..». Вчителі Волощук Я.П., Тащук А. С. також поділилися своїми спогадами про події 2014 року. Зі сльозами на очах діти переглядали відео про тодішні події на Майдані. читали вірші, присвячені героям Небесної сотні. Завершився захід авторським віршем «Моїй Україні» учениці 5 класу В. Григоряк. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Бібліотекар с. Стрілецький Кут Даневич М. К.

Категорія: Новини | Переглядів: 375 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »