П`ятниця, 19.04.2024, 20:05

Головна » 2018 » Березень » 22 » Книга не пряник, а дітей до себе манить.
Книга не пряник, а дітей до себе манить.

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його завдання — заохочення дітей до читання, популяризація найкращих надбань української і світової літератури.

Розпочався Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги у Кіцманській районній дитячій бібліотеці 19 березня із книжкової виставки «І книги теж справляють іменини».

«Книжка, можливо, найбільш складне і велике чудо з усіх чудес, створених людством на його шляху до щастя і могутності майбутнього» - писав М. Т. Рильський.

20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя. Свято було засновано Організацією Об'єднаних Націй у 2012 році, саме тоді ООН визнала актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями.

У чому полягає щастя ? Напевно, кожен з нас замислювався над тим, що ж таке щастя. Це вічне питання, яке хвилює людей. Якщо опитати сто чоловік, в чому вони знаходять щастя, повірте, буде сто різних відповідей. Це означає, що кожна людина бачить і розуміє щастя по-різному, по-своєму. Щастя завжди різне, різне для кожного, але всі однаково бажають його знайти.

Багато дітей вважають , що щастя це - прочитання улюбленої книги. І відзнайти це щастя може кожен книголюб, завітавши до бібліотеки.

Для усіх, хто найбільше любить спілкуватися з книгою, 20 березня працівники районної дитячої бібліотеки Мирослава Андроник та Наталія Савчукевич підготували неформальне спілкування з книгою «Tet-a-tet з книгою». Діти читали уривки своїх улюблених книжок та обмінювались враженнями з друзями книгоманами.

Категорія: Новини | Переглядів: 364 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »