П`ятниця, 26.04.2024, 23:01

Головна » 2016 » Грудень » 2 » «Книга – основний друг в житті людини »
«Книга – основний друг в житті людини »

1 грудня в приміщенні бібліотеки с.Брусниця до книгозбірні  завітали учні початкових класів Брусницького ЗНЗ I -IIIcт. ім. І.Миколайчука  на перегляд та участь у театралізованій посвяті у читачі, а саме учні: 2, 3, 4 класів зі своїми класними керівниками - Хомік М.М.,  Остафійчук Л.В. та Даскалюк М.Г.

На свято до глядачів завітали казкові герої: Буратіно, Баба -Яга, Червона Шапочка, Листоноша Пєчкін, а також незамінна книга  з якою зустрічається малеча в школі після  1 класу,  це - Читанка.  Головною героїнею свята була  - Королева Книг зі своїми підданими Книгами та людиною, яка оберігає і працює з  книгами - Бібліотекарем, ну і звичайно ведучі.

Всіх героїв зіграли юні аматори "Клубу за інтересами "Дитячий театр книги "Веселка" - Анастасія Вірста, Анастасія Даниляк, Крістіна Лемко, Яна Мельничук, Юля Мельничук, Діма Приємський, Аня Жиг, Ангеліна Завялець, Дарина Никифорець, Анастасія Никифорець та Ростік Курчак.

Протягом святкового дійства  глядачі мали можливість взяти участь у конкурсі з лікування книг, а також відгадувати цікаві питання на знання казок та вчитися правилам поводження з книгами. Звучали  повчальні вірші та веселі пісні. На закінчення усі глядачі отримали памятку читачеві, в якій написані головні правила користування та поводження з книгами. Також отримали запрошення, хто не встиг, ще записатися в бібліотеку та неодмінно прийти і виконати, цю місію, адже кожен хто побував на посвяті в читачі дав разом з героями свята обіцянки "хорошого читача бібліотеки".

Юрій Понич - бібліотекар бібліотеки с.Брусниця

Категорія: Новини | Переглядів: 434 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0