Субота, 04.05.2024, 22:37

Головна » 2015 » Квітень » 27 » Літературно – театралізований Брейн - Ринг «Що? Де? Коли?»
Літературно – театралізований Брейн - Ринг «Що? Де? Коли?»

Цей, захід відбувся 26 квітня 2015 року в приміщенні бібліотеки – філіал №2 с.Брусниця. На нього завітали діти різного віку, від 6 класу і ті, які навчаються в різних професійних училищах. Учасники розділилися на дві команди в якій налічувалося по п’ять чоловік  перша команда «Розумних» - Калинчук Андрій, Козмуляк Іван, Матейчук Таня, Шапка Дарина, Візір Мар’яна і команда «Кмітливих» - Єремійчук Микола, Романович Тетяна, Винничук Христина, Кочерган Маряна, Николайчук Діана. Сам хід гри, був розподілений на 6 турів під назвами: Розминка – де звучали питання пов’язані з нашою Державою Україна та Чорнобильською катастрофою. Другий конкурс – Угадай Хто? – слайдові питання про письменників України та героїв дитячих художніх фільмів та мультфільмів. Третій конкурс – Питання та загадки на логіку і кмітливість. Четвертий  конкурс, для капітанів команд, під назвою «Акторська майстерність»  - капітани команд, за п’ять хвилин мали переодітися і ознайомитися з текстом сценки та зіграти її, для глядачів. П’ятий конкурс – Угадай мелодію або «Шиворот на виворот» - зароблені бали обмінювалися між командами. Шостий конкурс -  Домашнє завдання, в якому потрібно було співставити назви різних авторів книг з написаними їхніми творами.

В результаті двохгодинної пізнавальної і насиченої гри, з мінімальним розривом перемогла команда «Розумних», але журі вирішило задати додаткові питання і в кінцевому результаті перемогла дружба. В перерві між турами, коли журі підраховували зароблені бали, щоб конкурсанти та присутні в залі не нудьгували, юні учасники веселкового театру книги, який працює при бібліотеці підготували веселі сценки та гуморески, якими веселили присутніх в залі. Такі учасники, як: Петращук Яна, Мельничук Даша, Юля Коча, Гриндей Яна, Лінецька Ангеліна, Гуцул Микола та Малярчук Володя. В поважній для гри місії під назвою журі – були присутні: Малярчук Тетяна - представник від батьків дитячого театру,  бібліотекар с.Зеленів – Оксана Коваль та бібліотекар с.Дубівці – Марина Сливчук. Після закінчення гри, учасники команд обговорювали саму гру, а юні актори та активна мати учасниці театру – Марія Мельничук, яка всякої підтримує роботу дитячого гуртка - частували їх та присутніх в залі глядачів, пампушками  та домашнім компотом.

Юрій Понич –

бібліотекар, бібліотеки с.Брусниця.