П`ятниця, 26.04.2024, 15:14

Головна » 2016 » Лютий » 25 » «Ми вас заступили своїми серцями»
«Ми вас заступили своїми серцями»

23 лютого у приміщенні читального залу районної бібліотеки відбулася   година спомин : «Ми вас заступили своїми серцями»  .

Захід розпочався хвилиною мовчання, якою усі присутні вшанували усіх хто ціною власного життя виборював свободу для свого народу.

В одному слові «Україна» - це любов,

Це – пам’ять, це – традиції, минуле,

Її історія, її пролита кров.

Це – незалежність й міць , яку здобули.

Під час години спомину було згадано , якою ціною здобували перемогу наші солдати під час Другої Світової, як боролись за честь народу в  далекому Афганістані, як боряться і до нині за Незалежну Україну  і рідний народ воїни АТО.

На зустріч були запрошені люди різних поколінь та учасники бойових дій , Фундюр Дмитро Опанасович ветеран Другої Світової, Лисак Валерій Миколайович учасник бойових дій в Афганістані,  учасник АТО Данилюк Степан Миколайович, які поділились своїми гіркими спогадами.

Захід було проведено для старших класів Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів за сприяння вчителя історії  Палагнюка Михайла Васильовича . У дітей була можливість почути  багато цікавих фактів із славних сторінок історії нашого народу та побачити жахливі кадри про 9 роту, яка героїчно виборола перемогу на висоті в Афгані.

Під час заходу прозвучали пісні «Україна» Тараса Петрененка у виконанні Олександра Кульчика, «Сивина» та «Ой у полі могила» у виконанні НА театру фольклору «Кіцманчани».

Категорія: Новини | Переглядів: 438 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »