П`ятниця, 29.03.2024, 08:49

Головна » 2017 » Червень » 2 » Місце зустрічі країна дитинства
Місце зустрічі країна дитинства

Це все - "Країна Дитинства"

І наш казковий світ.

Чудову "Країну Дитинства"

Ми знаємо з дитячих літ.

В дитинстві все у кольорі і в русі,

Такий цікавий, незбагненний світ!

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей працівники Кіцманської районної бібліотеки взяли участь у районному святі присвяченому дітям.

Бібліотекарі Мирослава Андроник та Наталія Савчукевич оформили книжкові виставки «Книга – дитинства яскравого мить» та «Літо + діти + книги = друзі» на яких були представлені книжкові новинки , якими можуть скористатися читачі.

Багато захоплюючих поглядів привернула до себе виставка-феєрія «Бібліотека має таланти» .Творчі  діти , талановиті в усьому і багато читають і творять своїми руками незвичайні речі. На виставці були представлені роботи Бежан Олександри найкращої читачки районної дитячої бібліотеки 2017 року та активної читачки Шаргут Софії . Олександра освоїла японське мистецтво орігамі та представила декілька найкращих своїх робіт , виріб  «Червоний Дракоша» і «Голубий Павлін» вона зробила напередодні виставки, останній складається із 3500 модулів. Софія захоплюється декупажом на гіпсовій основі. На виставці були представлені її олюблені роботи «Сунички-сестрички», «Веселі Метелики» та «На прогулянці».

Завідуюча  районної дитячої бібліотеки Алла Краснова в цей день була у ролі бешкетниці, видумщиці, пустунки, гумористки-учениці Пеппі Довгої панчохи . Образ дуже сподобався дітям і вони з радістю відповідали на запитання вікторини  «Країна дитяча, країна казкова». Дітки відгадували казкових героїв, назви казок , а за правильну відповідь отримували солодкий подарунок. Вікторина показала , що діти читають , адже вони відповіли на усі каверзні запитання Пеппі.

Діти це наше майбутнє, а читаючі діти впевнене майбутнє.

Категорія: Новини | Переглядів: 646 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »