Вівторок, 07.05.2024, 20:24

Головна » 2015 » Жовтень » 22 » «Місцеві вибори: Новий план старої гри».
«Місцеві вибори: Новий план старої гри».

У середу 21 жовтня 2015  року в приміщенні Інтернет-центру Кіцманської  ЦРБ відбувся вебінар на тему : «Місцеві вибори: Новий план старої гри».

Розпочався вебінар о 17.00  з’єднанням в онлайн режимі з Американським домом (вул. М.Пимоненка, 6).

У плані вебінару були розглянуті питання , які хвилюють більшість громадян України:

1.Чого очікувати громадянам від місцевих виборів?

2.Які основні тенденції громадської думки та настроїв українців щодо місцевих виборів 25 жовтня?

3.Які переваги та недоліки нового закону про місцеві вибори?

4. Яка ситуація з Державним реєстром виборців та списками?

5.Про проблеми  голосування внутрішньо переміщених осіб.

Під час обговорення експерти Міжнародного республіканського інституту (МРІ)  презентували результати останнього загальнонаціонального опитування громадської думки, проведеного за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку  (USAID) у вересні 2015 р. в усіх підконтрольних Україні регіонах з до вибіркою у Закарпатській області.

В ході зустрічі представники МРІ га групи «Рейтинг», української соціологічної компанії, з якою МРІ разом здійснював це опитування, взяли участь в обговоренні та давали відповіді на запитання.

Ключовими спікерами були :

Олександр Солонтай - експерт, керівник програми практичної політики в Інституті політичної освіти.

Андрій Карташов – директор Центру підтримки громадських ініціатив.

Борис Руснак – заслужений юрист України, експерт з питань державного будівництва, місцевого самоврядування та виборчого права.

Ігор Тищенко – експерт з опитувань, соціологічна група «Рейтинг».

Ліпецький В’ячеслав – представник  Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ) в Україні. Завдяки програмі Бібліоміст Інтернет-центр Кіцманської ЦРБ  та 85 бібліотек України мали змогу приєднатися в онлайн-режимі до події загальнодержавного рівня .

Категорія: Новини | Переглядів: 406 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »