Субота, 20.04.2024, 01:52

Головна » 2018 » Березень » 12 » «На тиху розмову, на щиреє слово-Шевченко нас кликав…й запрошує знову»
«На тиху розмову, на щиреє слово-Шевченко нас кликав…й запрошує знову»

Минуло 204 роки від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього стало засідання літературної кав’ярні в Народному домі с. Стрілецький Кут, який провели зав. Народним домом Якович Г.В. , бібліотекар Даневич М. К. разом з вчителем української мови та літератури Косован М.В. Діти з трепетом читали вірші Т. Шевченка, вдумуючись в кожне його слово. Розглянули книжкову виставку «В душі народу будеш ти вовіки жити».

«Роль Шевченка в моєму житті»- такими спогадами поділилася зав. Народним домом Якович Г.В., а Косован М. В. розказала про те, що Тарас Шевченко ніби дивився крізь час. Речі, про які він писав більш ніж століття тому, мають місце у нашому сьогоденні. Недарма його називають національним Пророком, Велетнем Духу.

Тарас Григорович був непересічною постаттю. Його читають, люблять, ним захоплюються не тільки в Україні, але і далеко за її межами. Для нашого народу він більш ніж письменник. Напевно, немає жодного українця, який, навчившись читати, не знав би імені великого Кобзаря. За його заповітами виховують покоління українців, за його заповітами – живуть. Ми впевнені, що ці та інші заходи допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності. Сьогодні він – символ єдиної України.

Зав. Народним домом Якович Г.В.

Бібліотекар Даневич М.К.

Категорія: Новини | Переглядів: 371 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0