П`ятниця, 19.04.2024, 22:39

Головна » 2017 » Березень » 15 » «Найкращий читач Кіцманщини»
«Найкращий читач Кіцманщини»

В кожнім домі, в кожній хаті,

У містах і на селі,

Хто навчився вже читати,

Має книжку на столі.

Книжка… Для одних людей  – це скарб неоціненний, для других – річ, як і тисячі речей повсякденного побуту, для третіх – данина моді, розкіш, додаток до хатнього інтер’єру. Є й такі, для яких книжка нічого не значить.

Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважало її святинею. Перед нею сполоханою пташкою, в радісному горінні, тріпоче серце дитяче. Книга наш помічник, а для тих хто вміє дружити з нею – вірний друг.

14 березня 2017 року  у приміщенні читального залу Кіцманської дитячої районної бібліотеки відбувся 2-й етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  «Книгоманія  - 2017».

Конкурс проходив у чотири етапи:

І тур –«Моя улюблена книга», включав у себе представлення  свого читацького щоденника членам журі та розповідь про свій улюблений прочитаний твір.

ІІ тур – бліц-турнір  «Інтелектуальна розминка».

ІІІ тур - Про мову жартома

Кілька серйозних і жартівливих вправ

ІV тур – Вікторина  «Пригоди і романтика»

У конкурсі взяли участь 11 конкурсантів :

1. Тимофійчук Ольга учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Малятинці
  2. Смірнова Олександра учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Глиниця
  3. Тенкалюк Каріна учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Ошихліби
  4. Рудяк Марина учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки  с. Лашківка
  5. Рихло Андрій ученик 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Шишківці
  6. Арійчук Діана учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Шипинці
  7. Шершень Рима учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Дубівці
  8. Ісар Андріяна учениця 7 класу, найкращий читець бібліотеки  с. Валява
  9. Єремічук Валентина учениця 7 класу , найкращий читець бібліотеки с. Берегомет
  10. Ілюк Мирослава учениця 7 класу, найкращий читець бібліотеки смт. Лужани
  11. Бажан Олександра учениця 7 класу, найкращий читець дитячої районної бібліотеки.

Відповіді учасників конкурсу оцінювало журі:

Голова журі :

Сухолотюк Орися Миколаївна (директор Кіцманської ЦБС)

Члени журі:

• Білова Наталія Володимирівна (заступник директора районної організації «Просвіта»)
  • Палятинський Йосип Ярославович (член Української асоціації письменників Західного регіону)
  • Пуршега Наталія Корніївна (заступник директора з навчально-виховної роботи Кіцманського будинку творчості)
  • Дарчук Антоніна Гнатівна (заступник директора з навчально-виховної роботи Кіцманської районної гімназії)

Під час конкурсу для усіх присутніх прозвучали пісні «Колиска вітру», «Я піду в далекі гори» у виконанні Яночки Бевцик учениці 3-А класу Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів та «Край», «Кленовий вогонь» у виконанні Ані Гурин учениці 9 класу Кіцманської районної гімназії.

У підсумку конкурсу дипломом першого ступеня «Найкращий читець Кіцманщини» було нагороджено Рихла Андрія ученика  6 класу , найкращого читця бібліотеки  с. Шишківці та Ілюк Мирославу ученицю 7 класу, найкращу читачку бібліотеки смт. Лужани. Диплом другого ступеня отримали Рудяк Марина учениця 6 класу, найкраща читачка бібліотеки с. Лашківка і Бажан Олександра учениця 7 класу, найкраща читачка дитячої районної бібліотеки. Дипломом  третього ступеня нагороджено Шершень Риму ученицю 6 класу, найкращу читачку бібліотеки с. Дубівці та Ісар Андріяну ученицю 7 класу, найкращу читачку  бібліотеки  с. Валява.

Сертифікат за участь у конкурсі отримали :

1. Тимофійчук Ольга учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Малятинці
  2. Смірнова Олександра учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Глиниця
  3. Тенкалюк Каріна учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Ошихліби
  4. Арійчук Діана учениця 6 класу, найкращий читець бібліотеки с. Шипинці
  5. Єремічук Валентина учениця 7 класу , найкращий читець бібліотеки с. Берегомет

Конкурсанти окрім дипломів отримали пам’ятні подарунки за сприяння керуючої  Украгазбанку Ковальської Розалії Василівни.

Алла Краснова

завідуюча Кіцманської дитячої районної бібліотеки