Середа, 24.04.2024, 06:30

Головна » 2018 » Травень » 5 » "Найкращий читач України - 2018" ІІІ етап в рамках Фестивалю дитячого читання
"Найкращий читач України - 2018" ІІІ етап в рамках Фестивалю дитячого читання

27 квітня в Чернівецькій обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України-2018" ( "Книгоманія-2018"). Цьогоріч на обласному турі, за звання «Найкращого читача 2018» змагалось 23 учасники .
Наш район представляли переможці другого районного етапу:
Лемко Крістіна учениця 6 класу Брусницького ЗНЗ , найкращий читець бібліотеки с. Брусниця зі своїм помічником, головним героєм улюбленого твору , Цибуліно – Гариком Даскалюком та Краснов Микола учень 7- Б класу Кіцманської районної гімназії, найкращий читець Кіцманської районної дитячої бібліотеки.
Конкурс проходив у формі літературного квесту, учасники демонстрували свої знання українських та зарубіжних письменників, знання літературних казок та рекламували свої улюблені книги за позашкільною програмою.
Квест складався з ІV завдань-зупинок:
І зупинка – «Книжкові хованки»;
ІІ зупинка – «Ювілейна»;
ІІІ зупинка - Плутанка «Знайди письменника»;
ІV зупинка – "Я прочитав і Вам рекомендую" (реклама улюбленої книги).
За правильністю та чесністю квесту стежило ерудоване та поважне журі:
Голова журі:
1) Головний спеціаліст управління культури Чернівецької ОДА - Гергелюк Микола Михайлович.
Члени журі:
1) Директор Чернівецької обласної бібліотеки для дітей – Біла Аліна Миколаївна;
2) Поетеса, член спілки журналістів України - Олена Володимирівна Логінова;
3) Редактор Видавничого Дому «Букрек» – Пономаренко Олена Михайлівна;
4) Завідуюча відділом обслуговування учнів 5-9 класів– Кирилюк Лариса Миколаївна.
Конкурс проводився за підтримки:
Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, Видавничого Дому «Букрек» (генеральний директор Максимець Д. С.) та Чернівецького відділення Української бібліотечної Асоціації.
У підсумку обласного туру Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Найкращий читач України - 2018" Гран-Прі конкурсу здобув Краснов Микола, учень 7-Б класу Кіцманської районної гімназії , найкращий читець Кіцманської районної дитячої бібліотеки, який 10- 13 травня 2018 р. поїде до м. Львова на Дитячий форум видавців, щоб гідно представити наш Кіцманський район та Чернівецьку область на рівні України.
Журі конкурсу по особливому відмітило яскраву презентацію книги учасників, які не зайняли призового місця: Лемко Крістіни учениці 6 класу Брусницького ЗНЗ , найкращого читача бібліотеки с. Брусниця зі своїм помічником, головним героєм улюбленого твору , Цибуліно – Гариком Даскалюком.
Всі учасники обласного конкурсу були нагороджені дипломами та книгами.

Категорія: Новини | Переглядів: 423 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »