П`ятниця, 19.04.2024, 16:17

Головна » 2016 » Листопад » 25 » «Ольга Кобилянська – пишна троянда в саду української літератури»
«Ольга Кобилянська – пишна троянда в саду української літератури»

25 листопада на базі Територіального центру по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян  Кіцманської  РДА, відбувся літературний вечір під назвою «Ольга Кобилянська – пишна троянда в саду української літератури» присвячений 153-ій річниці від дня народження письменниці.

Працівники бібліотеки підготували гарну книжкову виставку, розповіли про  Ольгу Кобилянську – письменницю, людину незвичайної долі, яка заслужила всенародну шану, любов і визнання. У наш час присвоюють звання «народний» діячам мистецтва, артистам, митцям, а письменниця О. Кобилянська заслужила такого визнання уже давно за те, що самотужки осягла багатства світової культури, служила словом своєму народові, і піднялася до вершин дум і сподівань народних.

Кобилянська називала свої твори краплями власної крові. Вони поставали з особистих почуттів і переживань. Її творчість, наснажена любов'ю і добром, продовжує й сьогодні не тільки хвилювати, а й навчати, виховувати кожного з нас.

Можна багато почути , проте , що побачиш того не забути. У всіх присутніх на вечорі була можливість переглянути уривки постановок п’єс «В неділю рано зілля копала..» та «Вовчиха».

Ми разом з Вами живемо у нелегкий для рідної землі час, багато українців  як і О. Кобилянська  терплять злобу та зневагу нашого ворога, тож віримо що людяність , добро, повага будуть поруч із кожною людиною. А у нашій пам’яті житимуть завжди імена усіх , хто любив свою матір Україну до останнього подиху і хто віддав за неї своє життя. Тож слава усім героям і вічна їм пам’ять…

Категорія: Новини | Переглядів: 447 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »