П`ятниця, 19.04.2024, 08:08

Головна » 2018 » Лютий » 16 » Перемога у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!»

7 лютого у приміщенні Чернівецької обласної бібліотеки для дітей відбулась зустріч із кандидатом історичних наук, доктором політичних наук, професором Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Лідером громадського руху “Рідна країна”, Миколою Томенком, із головою київського осередку політичної партії Олександром Федоренком та заступником голови чернівецького осередку партії Сергієм Радковським , які завітали з приємної нагоди , щоб нагородити переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!» по Чернівецькій області грамотами та подарунками.
Чернівецька область зайняла третє місце по кількості учасників. В конкурсі прийняло участь 328 дітей віком 7-12 років. Серед них 76 учасників з Кіцманщини. Всі учасники акції отримали від Миколи Томенка флайтери – світловідбиваючі підвіски.
Дуже приємно відмітити, що перемогу отримала наша землячка , яка зайняла друге місце в обласному етапі Киюк Анастасія Андріївна,12 р., активна читачка бібліотеки-філії смт. Неполоківці Кіцманської ЦБС.
На зустрічі разом із переможницею побували бібліотекар бібліотеки-філії смт. Неполоківці Світлана Василівна Пристайко та завідуюча Кіцманської районної дитячої бібліотеки Алла Миколаївна Краснова.
Микола Томенко передав для районної дитячої бібліотеки просвітницькі напрацювання фонду “Рідна країна”, серед яких: посібник “Україна: історія Конституції” та дитячу книгу Б. Олійника “Очима добра”.

Категорія: Новини | Переглядів: 358 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »