Четвер, 02.05.2024, 00:46

Головна » 2018 » Березень » 7 » Перше засідання клубу за інтересами «Берегиня»
Перше засідання клубу за інтересами «Берегиня»

6 березня у Кіцманській центральній районній бібліотеці успішно відбулося перше засідання клубу за інтересами «Берегиня». До всіх, хто виявив бажання бути учасником такого цікавого клубу, звернулася директор Кіцманської ЦБС Орися Сухолотюк з вдячністю за присутність та з вітальними словами напередодні свята Весни, Краси та Жінки. Оскільки незабаром будуть відзначатися Шевченківські дні, Людмила Разінкіна виступила перед присутніми з біографічним досьє «Тарас Григорович Шевченко й одвічна жіноча таїна».

Микола Семененко – голова ради ветеранів Кіцманщини продовжив розповідь про творчість Т. Шевченка, а також дав ряд слушних пропозицій щодо організації засідань клубу.

Приємно, що на святі були присутні голова Кіцманського волонтерського центру Г. Юрбаш та волонтер С. Петричук, які подякували бібліотекарям за співпрацю, за надану допомогу воїнам АТО та побажали плідної праці новоствореному клубу.

В обговореннях щодо подальшої роботи клубу «Берегиня» та зі словами подяки виступили: Г. Скулеба, Н. Білова, М. Шевчик, І. Мажар, В. Родіонова та інші. Хороший настрій створив народний аматорський театр фольклору «Кіцманчани», керівником якого є Марія Карпова, яка також вітала присутніх з презентацією новоствореного клубу і дарувала гарну пісню і щире слово. Ще довго лунала музика і спів і всі отримали хороший позитив. Чекаємо на нові цікаві зустрічі.

Категорія: Новини | Переглядів: 369 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »