Четвер, 19.10.2017, 03:09

Кіцманська централізована бібліотечна система

Користувачів: 0
Головна » 2016 » Травень » 19 » Подорож до скарбів музею: «5 хвилин з мистецтвом» (до Міжнародного дня музеїв)
Подорож до скарбів музею: «5 хвилин з мистецтвом» (до Міжнародного дня музеїв)

Життя коротке – мистецтво – вічне

Гіппократ

Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. В цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали.

Кіцманський краєзнавчий музей відіграє значну роль у нас в районі. Він дає можливість показати минуле нашого народу , залучає учнівську молодь до краєзнавчої  роботи, з метою розширення і поглиблення знань про стародавні звичаї і традиції міста,району прищеплення любові до рідного краю, до батьків, формування в молоді почуття поваги до людей.

Саме тому, працівники Кіцманської дитячої бібліотеки  запросили учнів 3-х та 4-х класів Кіцманського НВК (класоводи: Карбашевська Г.Л. та  Николайчук Н.К.) на захід: «5 хвилин з мистецтвом» в Кіцманський краєзнавчий музей.  Бо коли музей відвідують, він оживає і перестає бути просто стінами з розвішаними на них картинами.

Дітки уважно слухали  завідуючу районної дитячої бібліотеки - Довбуш Б.В., яка розповіла про Міжнародний день музеїв  та чому його святкують саме 18 травня, слухали  про відомі музеї світу.

Адже про те, що в  Україні діє близько 500 державних та комунальних музеїв, у тому числі національних закладів, зокрема Національний заповідник «Софія Київська», Національний історико-культурний заповідник «Києво-Печерська лавра», Національний музей історії України, Національний художній музей України, Національний музей Тараса Шевченка знають всі , а про те, що  існують незвичайні музеї мало хто знає.  Наприклад:  Музей людського тіла в Нідерландах,  Музей брехні в Німеччині, Музей мафії на Сицилії,  Музей підгорівшої їжі в США та ін.

Існують також і зовсім дивні музеї, наприклад: Музей паразитології в Токіо,  Музей банана в Сполучених Штатах, Музей моркви в Англії.

Все це діткам було цікаво послухати.

Вони залюбки спілкувались з директором музею Савчук  Оксаною Василівною, яка зробила їм екскурсію по музею, відповідаючи на різноманітні запитання.

Всі спокійно та  з цікавістю розглядали експонати музею та фотографувались на згадку.

Категорія: Новини | Переглядів: 62 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: