Неділя, 05.05.2024, 04:52

Головна » 2015 » Травень » 29 » «Радість дзвінкого дитинства»
«Радість дзвінкого дитинства»

Літературно – музичне свято

(до Міжнародного дня захисту дітей)

Недаремно свято дітей відзначають 1 червня у перший день довгоочікуваного  літа  та шкільних канікул, в який відбуваються численні заходи для дітей: народні гуляння, презентації, конкурси дитячої творчості та ігри. В цей день всі приділяють діткам підвищену увагу, створюючи їм дійсно гарне свято.

Саме тому, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 27 травня 2015 року  у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дзвіночок»  для дітей з обмеженими фізичними можливостями працівники Кіцманської дитячої бібліотеки організували літературно–музичне свято «РАДІСТЬ ДЗВІНКОГО ДИТИНСТВА» .

Адже  дітки з обмеженими можливостями, опинившись наодинці з батьками, лікарями  та наодинці із хворобою, поступово ізолюються від суспільства. Як правило, такі дітки самі до бібліотеки не приходять,тому ми стараємось іти до них.

Свято, яке ми їм підготовили  розпочалося із привітань читачів нашої бібліотеки. Бібліотекарі розповіли діткам  про історію виникнення цього свята та як його відзначають в Україні. Провели з ними ігри, в яких вони з задоволенням брали участь та отримували солодощі.

Не обійшлося на святі без веселих пісень, які звучали у виконанні Бевцик Яночки, нашої зірочки - учениці Кіцманської музичної школи.  Затамувавши подих дітки слухали  Вальс  Євгенія Доги  у виконанні Павла Кавюка та Олесі Довбуш, а Юлія Ліска зачарувала всіх грою на бандурі.

На святі панувала дружня та весела атмосфера – всі діти були в захваті.

Завдяки таким заходам у дітей з обмеженими можливостями  формуються доброзичливі відносини, радість від побаченого та   відчуття   про  те,   що  ними  також   хтось  опікується  та  приділяє  увагу.  А у здорових дітей  формується  любов і повага до хворих дітей, виховується чуйність, співчуття та гуманне ставлення до них. Всі дітки  з радістю спілкувались  на рівні. Все це  є   ще   одним  кроком  до  одужання дітей з обмеженими можливостями.

Категорія: Новини | Переглядів: 458 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2015  »