Четвер, 02.05.2024, 02:38

Головна » 2015 » Березень » 17 » Районний семінар «Сільська бібліотека – центр громадського і соціального життя»
Районний семінар «Сільська бібліотека – центр громадського і соціального життя»

31 липня на базі бібліотеки с. Стрілецький Кут відбувся районний семінар «Сільська бібліотека – центр громадського і соціального життя».

З вітальним словом до бібліотечних працівників та запрошених гостей звернулася директор Кіцманської  централізованої бібліотечної системи – Сухолотюк О. М., яка окрім окреслених планів оголосила хвилину мовчання за загиблими нашими земляками та всіма українцями, які втратили своє життя в боротьбі за єдину нероздільну Україну.

В роботі семінару взяв участь Стрілецькокутський сільський голова Боднарюк М. Д., який розповів про шляхи співпраці влади, бібліотеки та громади села. Про історію бібліотеки активні форми роботи з користувачами краєзнавчу та пошукову роботу по збереженню історичної пам’яті  місцевої громади цікаво та змістовно розповіли бібліотекарі  Стрілецькокутської бібліотеки – Даневич М. К. і Даневич В. І. В творчому спілкуванні «Є співпраця – є і результат» взяли участь партнери бібліотеки: Сопрович М. К. – директор ЗНЗ; Якович Г. В. – завідувач клубом; Тащук О. В. – колишня завідуюча дитячою установою; Боднарюк О. Р. – член клубу, що діє при бібліотеці «Захист від самотності», які поділилися з присутніми досвідом співпраці в роботі.

Фахову консультацію на тему: «Взаємодія з громадськістю - важлива функція діяльності публічної бібліотеки» надала завідуюча науково-методичного відділу Чернівецької обласної універсальної наукової  бібліотеки ім. М. Івасюка – Макарейчук Т. В.

Також в рамках семінару відбулася презентація книги місцевої авторки Гончарюк Марія «Люблю тебе, Україно». А у виконанні колективу «Берегиня» прозвучали пісні, що увійшли у цю збірку поезій.

Категорія: Новини | Переглядів: 582 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »