Середа, 17.04.2024, 00:35

Головна » 2017 » Січень » 12 » Різдвяні зустрічі: «Різдвяних свят чарівні миті»
Різдвяні зустрічі: «Різдвяних свят чарівні миті»

Різдвяні зустрічі:

«Різдвяних свят чарівні миті»

Кожна нація, кожен народ має свої свята та звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Місяць січень порадував нас новорічними та Різдвяними святами, які принесли в наш дім радість, тепло, родинний мир та затишок. Переступивши поріг Нового року, всі вітають один одного з новими надіями та сподіваннями, зичать добра і благополуччя. Щиро вимовлене слово, має надзвичайну і позитивну енергетику, подвоює сили і того, хто зичить добра і того, кому адресується побажання.

Саме тому, 12  січня о 12.00 год.  в районній  дитячій  бібліотеці    відбулись  різдвяні  зустрічі: «Різдвяних  свят чарівні миті»,  де  зібралися  дітки Кіцманського НВК та читачі бібліотеки.  Завідуюча бібліотеки  Довбуш Б.В.  розповіла  присутнім  про звичаї  трьох  празників, а  саме про Різдво Христове, Святого Василія  та  Водохреща, про значення  колядок  та  маланкування . Цього дня святкову атмосферу створювали колядки, пісні новорічної та різдвяної тематики, а це «Нова  радість  стала», «Добрий  вечір  тобі, пане господарю» , «Щедрик,  щедрик щедрівочка» та ін. Всі дітки  щиро колядували, за що отримали   розмальовки з казочками. По  закінченню  свята  дітки переглянули книжкову виставку: «Новорічна мозаїка»

В залі панував чудовий настрій радості  і звучали побажання надії, миру та любові. На закінчення заходу завідуюча дитячою бібліотекою привітала присутніх з нагоди Різдвяних свят, а також запросила в подальшому відвідувати бібліотеку для читання і спілкування, для збагачення свого духовного світу.

Такі зустрічі вчать дітей любити народні звичаї, вчать почуття гордості за свій рід, за свою націю, любов до прекрасного, пробуджують у них естетичні почуття.

Категорія: Новини | Переглядів: 375 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »