Субота, 20.04.2024, 14:54

Головна » 2016 » Травень » 31 » Розважально – пізнавальне свято: «Мирна країна – щаслива дитина!» (до Міжнародного дня захисту дітей)

Про мир і щастя мріють люди і діти з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти.

То ж хай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх!

Саме тому на передодні  дня   захисту дітей  працівники дитячої бібліотеки  та кращі читачі бібліотеки відвідали  дітей - інвалідів «Дзвіночок» центру соціальної реабілітації м. Кіцмань та  провели для них розважально – пізнавальне свято:«Мирна країна – щаслива дитина!»

Свято, яке ми їм підготовили  розпочалося із привітань читачів нашої бібліотеки: Корзун Артем, Кушнірик Ілля, Вишньовська Антоніна, Рихло Анастасія та Рихло Тарас.

Андроник М.І. та Довбуш Б.В. розповіли діткам  про історію виникнення цього свята та як його відзначають в Україні. Провели з ними ігри, в яких вони з задоволенням брали участь та отримували солодощі.

Затамувавши подих дітки слухали пісню «Мамина сорочка» у виконанні Олесі Довбуш,учениці музичної щколи  та пісні: «Барбі» «Квітка розмарія», «Зелений гай» у виконанні Бевцик Яночки, нашої зірочки, переможниці різних конкурсів.

Веселою та святковою атмосферою пройнялися усі діти. На завершення  працівники бібліотеки побажали всім  міцного здоров’я, побажали, щоб побільше сміху було у їхніх родинах, радості та всього  найкращого.

Щоб мирне небо на усій Землі
Єднало всіх дітей по всьому світу.
І хай літають завжди журавлі,
І колоски видзвонюють налиті.

Категорія: Новини | Переглядів: 454 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »