Субота, 20.04.2024, 17:07

Головна » 2016 » Березень » 15 » Шевченківський тиждень в дитячій бібліотеці «Його заповіт – безсмертний»
Шевченківський тиждень в дитячій бібліотеці «Його заповіт – безсмертний»

Тарас Григорович Шевченко – унікальне явище українського літературного процесу, вершинний представник національної культури нашої держави. Значення постаті Т. Г.Шевченка для українського народу важко переоцінити. Саме Шевченко відкрив світові національне буття українців, виконавши свою історичну місію генія і національного пророка, відстояв честь свого народу і вказав йому шляхи подальшого поступу.

Саме тому з метою  залучення школярів до вивчення літератури про життя та творчість Т. Г.Шевченка, заняття літературною творчістю, підвищення ролі бібліотек в популяризації творчої спадщини Кобзаря та   відзначення   дня  народження Т.Г.Шевченка в Кіцманській  районній  дитячій  бібліотеці   пройшов Шевченківський  тиждень.

У читальному залі оформлено  книжково –  ілюстровану виставку  «Велич Тарасового слова»

Щоденно проходили літературні читання для відвідувачів бібліотеки «Шевченкове слово над всім світом злітає».

Цікавою була літературна вікторина: «Найкращий знавець творів Шевченка» з читачами бібліотеки,показуючи тим самим  рівень знань про життя письменника та  його творчість. Всі дітки активно відповідали та знали біографію Шевченка.

А саме 9 Березня  відбулась літературо – музична композиція «Між нас тобі, Тарасе жити» бібліотекар відділу обслуговування Савчукевич Н.Д. розповіла діткам дитячі  та юнацькі роки Кобзаря, про любов Шевченка до України, до рідної хати , до дітей. На заході звучали пісні на слова поета,  учні декламували вірші. На завершення заходу бібліотечні працівники побажали діткам любити Україну так , як любивВЕЛИКИЙ КОБЗАР.

Читайте  Кобзаря – і Вам відкриється багато чого! Можливо – вічність!

Категорія: Новини | Переглядів: 386 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »