П`ятниця, 29.03.2024, 13:46

Головна » 2016 » Вересень » 28 » «Сучасна бібліотека іде в люди»
«Сучасна бібліотека іде в люди»

На передодні Всеукраїнського дня бібліотек  27 вересня  Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка, обласне відділення Української бібліотечної асоціації організували обласний   ярмарок бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді».

Метою ярмарку було  представлення  широкого спектру  сучасних бібліотечних послуг, які публічні бібліотеки надають місцевим громадам, у т. ч. використовуючи Інтернет  та інформаційні технології.

У програму ярмарку входило: презентація-аукціон сучасних бібліотечних послуг, які надають публічні бібліотеки Чернівецької області, експозиція ресурсів і можливостей публічних бібліотек краю , форум «Парад бібліотек» в рамках Освітньої програми для працівників бібліотек, виставка творчих робіт бібліотекарів-аматорів, різноманітні майстер-класи, музичні паузи, участь в акції «Воїнам АТО», бліц-інтерв’ю, міні-опитування, професійне спілкування, можливість «пропіарити» себе, «прикупити» досвіду, зарядитися креативною енергією.

У ярмарку взяли участь 11 централізованих бібліотечних систем Чернівецької області та обласні книгозбірні.

Бібліотечна система нашого району представляла презентаційну роботу «Сучасна бібліотека іде в люди». Презентація висвітлювала напрямок роботи бібліотеки щодо зміцнення своєї ролі у громадському та культурному житті, розширення бібліотечного простору, формування громадської думки про читання як соціальну цінність, залучення нового користувача.

Роботу презентувала директор Кіцманської ЦБС Сухолотюк Орися Миколаївна. Ярмарка  не обходиться  без жартів , торгу , пісень, танців.

Тому родзинкою виступу був циганський танець бібліотечних працівників з Кіцманщини, які вдало пропонували та «продавали» бібліотечні послуги.  Кіцманська ЦБС отримала перемогу у номінації «Краща презентаційна робота бібліотечної послуги»  та «Найкращий  постер» .

Категорія: Новини | Переглядів: 456 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1
«  Вересень 2016  »