П`ятниця, 29.03.2024, 11:39

Головна » 2018 » Березень » 12 » «Святе слово Жінка»
«Святе слово Жінка»

Весняні і теплі дні пробуджують природу, надворі стає тепліше і сонце так і манить нас на вулицю, щоб зігрітися першими променями весни. Саме навесні ми відзначаємо свято, яке закарбоване в календарі, як Міжнародний жіночий день. В цей день усі жінки світу отримують свою любов і тепло від сильної половинки людства – чоловіка, а матері і бабусі отримують подарунки і весняні квіти від своїх дітей та онуків.

Ще одна дата тісно іде пліч-о-пліч в календарі – це народження нашого українського літературного пророка Тараса Григоровича Шевченка. Для нього жіноча доля була однією з провідних тем творчості. Доля жінки-кріпачки — це насамперед доля його рідної матері, та сестер…

11 березня – саме ці дві дати зібрали глядачів на чергове театралізоване свято під назвою «Святе слово Жінка», яке відбулося в приміщені бібліотеки села Брусниця. Юні учасники клубу за інтересами підготували святкову програму, що розпочалася хвилиною мовчання, вшановуючи усіх загиблих під час подій, які відбуваються на Східній території нашої держави. Під час свята декламувалися вірші Т. Шевченка, звучали поетичні вірші та пісні для рідних матусь і бабусь. Друга частина свята подарувала глядачам театралізовані сценки та гуморески, сміх, оплески. Хочеться виділити, що тематика сценок навмисно була вибрана такою, яка тісно пов`язна з нашим буденним життям. В театралізованих сценках: «Перепис населення», «Кумоньки на посиденьках», «Панянка і селянка», «Баба Параска і баба Палажка» роль зіграли діти. Усі без виключення – юні аматори. Валерія Глинська, Ангеліна Козьма, Гарик Даскалюк, Аня Жих, Люба Николайчук, Олександра Косовець, Андріана Козьма та Артем Теринтяк виконали свою місію актора, подарували глядачам сміх, радість та позитив.

Юрій Понич

Бібліотекар с. Брусниця