П`ятниця, 19.04.2024, 06:52

Головна » 2016 » Березень » 11 » «Т.Г.Шевченко-великий Кобзар України»
«Т.Г.Шевченко-великий Кобзар України»

«Т.Г.Шевченко-великий Кобзар України»-саме так називався  творчий вечір приурочений  202- річниці від дня народження поета, мислителя, художника, пророка ,який  відбувся в Лужанській дитячій установі : «Сонечко» .

На свято завітало чимало малечі із своїми вихователями та батьками , які насолоджувалися танцями із вишитими рушниками та кетягами калини,що символізували мотиви творів Шевченка.Сюди в гості завітав босоногий  маленький хлопчик Тарасик , роль якого зіграв учень 1-Б класу Лужанського ЗНЗ  I-III cтупенів ім.В.Орелецького -  Стець-Максим`юк  Лев , а пана Енгельгарда  дитячій уяві представила вихователь –Менчинська Ірина Дмитрівна. А далі  вихованці  разом із вихователями вправно інсценізують сценки із віршів : «Тече вода з-під явора» та «Садок вишневий біля хати». Тут можна побачити  було все : і Шевченкову хатинку, і криницю , і стіл із вечерею ,за який сідала вечеряти сім`я  і здавалось ,що ніби за цим всім із портрета спостерігав сам Тарас Шевченко .

Ведуча свята-вихователь Стець-Максим`юк Богдана Юрівна  з вихованцями середньої групи  №1 гарно  поєднали пісні ,танці .вірші поета та сценки із творчості Кобзаря . А музичний керівник даного закладу –Гордійчук Ольга  Степанівна підібрала цікаві композиції ,які зачаровували своїм  звучанням та гарно доповнювали зміст заходу . Учасники творчого вечора ніби вустами поета читали  його вірші  та  виконували українські народні пісні  про рідну землю, про нашу з вами Батьківщину , про її чарівну та дивовижну природу.

Приємно вразило всіх  звучання аудіо записів пісень та поезії пророка.

Доречним був виступ бібліотекаря Лужанської бібліотеки –Савка Наталії Дмитрівни,яка розповіла про Т.Г.Шевченка та ознайомила присутніх із написанням «Кобзаря» .  А  закінчилося свято  цікавою екскурсією до пам`ятника   поета , де діти поставили  живі квіти  рясту  та зробили світлини на згадку .

Категорія: Новини | Переглядів: 505 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »