Вівторок, 23.04.2024, 11:22

Головна » 2019 » Березень » 11 » Театралізована  програма "Вітання з телевізійного екрану" на телеканалі "Брусниця ТV"

10 березня в приміщенні бібліотеки с.Брусниця відбувся святковий концерт з нагоди 70 річниці з дня народження Володимира Івасюка, 205 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка та Міжнародного жіночого дня 8 березня.  Розпочався концерт із вшанування пам’яті нашого славетного земляка Володимира Івасюка, де прозвучала його пісня "Жовтий лист" у виконанні учасниці районного конкурсу "Пісня буде поміж нас" - Каріни Сливчук, також в її виконанні прозвучали вірші "Мала мати трьох синів" та "Лілея", пісня "Мир над Україною"(керівники - директор будинку культури с.Брусниця - Василина  Брицька, Максим та Аліна Рудей). У виконанні Шморгун Лілії - учасниці районного конкурсу читців творів Тараса  Шевченка прозвучали вірші "Муза"( Т. Шевченко),  "Тарасове слово"(М. Пригара),(керівник - завідувач Народного Дому с.Діброва - Зіна  Купчанко). Протягом усієї святкової програми юні аматори Клубу за інтересами "Дитячий Театр Книги "Веселка" веселили глядачів дотепними сценками на різну тематику. Також звучали жартівливі частівки, пісні та гуморески, які дарували веселий настрій усім присутнім у бібліотечній залі. На завершення прозвучала відома пісня "Хай у вас і в нас все буде гаразд" під гучні оплески усіх присутніх. Юні аматори : ведучі свята Дмитро Пампушка ( Дмитро Пунговський) та Гарик Галушка (Гарик Даскалюк), Олег Фальоса, Ангеліна Козьма , Артем Терентяк, Адріана Козьма , Максим Коча, Аня Жих , Люба Николайчук, Віка Демянчук виконали свою місію на відмінно. Вони подарували глядачам гарний святковий настрій  і їхні дотепні і кумедні образи з театральних постановок залишуться надовго в памяті усіх присутніх.

Категорія: Новини | Переглядів: 1041 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »