Субота, 27.04.2024, 03:50

Головна » 2016 » Жовтень » 3 » «У царстві мудрості, історії і тиші»
«У царстві мудрості, історії і тиші»

30 вересня в Україні традиційно відзначається Всеукраїнській день бібліотек. З нагоди свята у центральній районній бібліотеці відбувся святковий вечір «У царстві мудрості, історії  і тиші».

Вечір розпочався хвилиною мовчання, якою працівники бібліотечної справи вшанували пам’ять усіх хто віддав своє життя , щоб запанував мир на нашій рідній землі.

На свято завітали  заступник голови Кіцманської  РДА Галина Георгіївна Мельничук , в.о. начальника відділу культури національностей та релігій Оксана Іванівна Маколінець. Вони щиро привітали бібліотекарів і відзначили вклад бібліотечних працівників у розвиток культури Кіцманщини.

Директор ЦБС Сухолотюк Орися Миколаївна презентувала роботу «Сучасна бібліотека іде в люди», яка отримала перше місце на обласному ярмарку інновацій. У всіх присутніх була , також , можливість переглянути роботи переможців патріотичного конкурсу  «Свою Україну любіть».

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, острівцями духовності, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники – лікарями людських душ. Справжні помічники та порадники на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі  - вірні збирачі духовних скарбів. Тож у цей день у дарунок для хранителів мудрості прозвучали найщиріші побажання , а також музичні номери у виконанні маленької читачки районної дитячої бібліотеки Бевцик Яночки, учениці 3-А класу Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ст. і Народного аматорського театру фольклору  «Кіцманчани».

Категорія: Новини | Переглядів: 526 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »