Середа, 08.05.2024, 22:18

Головна » 2015 » Березень » 17 » “У нашій пам’яті вони назавжди залишились”
“У нашій пам’яті вони назавжди залишились”

23 лютого в читальному залі  Кіцманської районної дитячої бібліотеки відбулася година-пам’яті “У нашій пам’яті вони назавжди залишились” з учнями Кіцманської гімназії.  Година пам’яті присвячена тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали за Україну свою молодість, і найдорожче — життя.

Ведуча заходу  Довбуш Б.В.  пов’язала сучасність з історією України: мужніми козаками, героїчними січовими стрільцями, партизанським рухом опору в роки Великої Вітчизняної війни, молодими героями Крут.

Вихованці театрального  гуртка гімназії  підготували вірші присвячені  Героям Небесної сотні.

Під мелодію гімну Небесної сотні “Пливе кача” ведуча запалила свічу і передала її дітям. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв Небесної Сотні.
На годину- пам’яті був запрошений  учасник АТО – Данилюк Степан Миколайович . Він поділився своїми хвилюваннями про події на сході та звернувся до дітей: «Діти Ви не повинні бути байдужими до тих подій, які зараз відбуваються. Ваші  малюнки, листівки, які Ви нам надсилаєте так допомагають. Ми відчуваємо, що ми не одні, що на нас чекають. Найменше, що  Ви можете зробити – це бути патріотами нашої держави. Хочу сказати, що негативні  події  на Сході країни  зробили нас , воїнів, справжніми патріотами. Бо звідусіль ми чули  гімн України, бачили синьо-жовту символіку. Сподіваємося,  надіємося , молимося, що наша держава буде єдиною і незалежною».

Такі заходи виховують у дітей патріотичну свідомість, прищеплюють любов до Батьківщини, розвивають бажання стати гідними громадянами України.

Категорія: Новини | Переглядів: 496 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2015  »