Вівторок, 16.04.2024, 14:10

Головна » 2017 » Жовтень » 19 » У світі книги чарівної
У світі книги чарівної

Бібліотека  і школа приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Саме з цією метою 18 жовтня в  Лужанській бібліотеці  було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». До  бібліотеки завітали маленькі гості,  учні 2-А та 2-Б  класів Лужанського ЗНЗ I-III  ступенів ім.В.Орелецького разом зі  своїми   класоводами - Шарайчук  Галиною Іванівною та Рупташ Світланою Василівною. Під час екскурсії   діти  переглянули книжкові виставки літератури та тематичні полиці, що представлені у книгозбірні. Також  юні  читайлики  познайомились  з правилами користування книгою та бібліотекою,  почули розповідь про світ чарівних книжок, а також  були  проїнформовані про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти познайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером. У дівчаток особливе захоплення викликала виставка-дефіле «Суперстильна дівчинка – це ти», а хлопчиків захопили книги про автомобілі та пригоди. Цікавим доповненням екскурсії   до бібліотеки стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. Вчителі  разом із дітками прочитали  в  бібліотеці   декілька казок  для хлопчиків  та   оповідань  для дівчаток.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати читачем. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Бібліотекар Лужанської бібліотеки

Наталія Савка