Неділя, 05.05.2024, 00:04

Головна » 2015 » Вересень » 17 » Участь в обласному конкурсі !!!
Участь в обласному конкурсі !!!

16 вересня 2015 року  на базі обласної книгозбірні  відбувся  ІІ  (заключний) етап обласного конкурсу серед публічних бібліотек на кращий клуб, об’єднання за інтересами, студію «За покликом душі»  в якому брала участь бібліотека-філія № 2 с. Брусниці Кіцманського району. Бібліотекар Понич Юрій представив відео презентацію роботи клубу за інтересом дитячий театр книги «Веселка», одну папку з основними документами, дві зі сценаріями виступів, папку з газетними замітками та одну папка-фотозвіт за весь період роботи клубу за інтересом. Також театралізовану сценку за участю окремих учасниць клубу за інтересом - Мельничук Даші та Петращук Яни.

Ініціаторами проведення виступили: управління культури Чернівецької облдержадміністрації, Чернівецьке обласне відділення Української бібліотечної асоціації, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка

Мета конкурсу – активізувати роботу бібліотек в створенні та діяльності клубів за інтересами і любительських об’єднань, а також виявити та розповсюдити кращий досвід по організації роботи клубів. Одночасно конкурс сприяє впровадженню сучасних бібліотечних послуг.

Крім слайдової презентації з елементами відео, бібліотеки представили додаткові матеріали про роботу своїх об’єднань: папки, фотоальбоми, вироби, виступи.

На завершення перед учасниками виступила голова журі, заступник начальника управління, начальник відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації  Шарагова Тетяна Михайлівна, яка зазначила, що переглянуті відеоролики – це своєрідні звіти сільських бібліотек по організації роботи клубів за інтересами, які є необхідними  у відтворенні та збереженні культури рідного краю, при вихованні підростаючого покоління, а також зробила ряд зауважень та пропозицій щодо спрямування деяких об’єднань.

Категорія: Новини | Переглядів: 441 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »