Неділя, 05.05.2024, 02:27

Головна » 2015 » Червень » 8 » Увага! Акція "Бібліотека українського воїна"
Увага! Акція "Бібліотека українського воїна"

Долучайтеся до акції «Бібліотека українського воїна»

Кіцманська централізована бібліо-течна система району приєдналася до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», що ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військово-службовців. Метою акції є сприяння мо-

рально-психологічному забезпеченню бо-йової і мобілізаційної готовності військ, підвищенню освітнього рівня військово-службовців, організації їх змістовного дозвілля. Адже одним із чинників формування і розвитку особистості є читання. Науковими дослідженнями доведено, що процес читання впливає на розвиток інтелекту, світогляду, вольових якостей, комунікативної компетенції. Тому заохочення до читання у Збройних силах України сприятиме формуванню високодуховної та моральної особистості українського воїна.

У ході проведення акції будуть зібрані та передані до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії української держави, її культури, історії Збройних сил. До участі в акції будуть залучені: публічні бібліотеки всіх регіонів України, громадські організації, зокрема Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, волонтерські організації, видавці, користувачі публічних бібліотек, інші фізичні особи. Акція реалізовується на громадських засадах.

Зібрані видання будуть передаватися за погодженням з Міністерством Оборони України Національною парламентською бібліотекою України, обласними універсальними науковими бібліотеками до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до акції. Приносьте книги до центральної районної бібліотеки (м. Кіцмань, віл. Незалежності,42), до районної дитячої бібліотеки (м.Кіцмань, вул. Незалежності,55) та до сільських бібліотек району.

Довідки за тел. 2-21-82; 2-12-58.

Заздалегідь щиро вдячні!

Завідуюча методично-бібліографічного відділу ЦРБ         Марія Ключинська