П`ятниця, 19.04.2024, 12:07

Головна » 2017 » Квітень » 4 » «В полоні творчого натхнення»
«В полоні творчого натхнення»

31 березня в читальній залі районної бібліотеки відбувся творчий вечір поета і публіциста, журналіста та громадського діяча Йосипа Палятинського з нагоди його славного 70 річного ювілею. До цієї дати Йосип Ярославович прийшов із вагомим творчим доробком. Ним видано 10 книг, куди ввійшли поетичні та прозові твори, інтерв’ю, розповіді, гуморески та пісенна поезія. Він є автором численних публікацій у різних газетах Буковини, спеціальним кореспондентом газети «Буковинське віче»,друкує свої твори на сторінках Львівського альманаху «Гомін підгір’я» та у виданнях свого славного Покуття. За свою натхненну, творчу працю Йосип Палятинський удостоєний багатьох титулів та нагород. Він є членом Національної спілки журналістів України, членом української асоціації письменників західного регіону, лауреатом літературно-мистецьких премій імені Марка Черемшини та Віктора Зубара , лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича, дипломантом Бойківського літературно-мистецького конкурсу імені Мирона Утриска.

Привітати ювіляра завітали багато гостей: заступник голови Кіцманської РДА – Мельничук Г. Г., керуюча справами Кіцманської районної ради – Довбенчук Н. Ю., начальник відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА – Тощук О. Д., а також творчі побратими із малої батьківщини Йосипа Ярославовича – з Покуття. З вітальним словом до ювіляра також звернулися: заслужений журналіст України – Куєк М. І., редактор районного радіомовлення – Скулеба Г. В.,  голова ради ветеранів – Семененко М. В., завідуюча районної поліклініки – Старинська О. В.,  та шанувальники творчості ювіляра – Білова Н., Дмитрюк С., Разінкіна Л. та члени клубу «Надія», Карпова М. – керівник НА театру фольклору «Кіцманчани», директор Кіцманської ЦБС – Сухолотюк О. М., завідуюча районної дитячої бібліотеки – Краснова А. М., завідуюча відділу обслуговування районної бібліотеки – Воробей М. А., завідуюча відділу збуту Неполоковецького комбінату хлібопродуктів – Дармограй О. М.

Музичні твори на слова Йосипа Палятинського прозвучали у виконанні: Дениса Рудяка, Олександра Кульчика та НА театру фольклору «Кіцманчани». Вірші «Я народився на Покутті» та «Я вірю в тебе, Україно» виконав читач районної дитячої бібліотеки – Краснов Микола.

Категорія: Новини | Переглядів: 413 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »