Неділя, 05.05.2024, 00:20

Головна » 2015 » Червень » 4 » «Веселі хвилини в бібліотеці»
«Веселі хвилини в бібліотеці»

В ці перші по літньому спекотні дні червня, коли відгриміли в закладах освіти останні дзвоники та випускні вечори, розпочався сезон пришкільних таборів. Юні учасники Дитячого Театру Книги «Веселка», який створено та працює при бібліотеці філіал №2 с.Брусниця, на прохання завідуючої Кальнівським ЗНЗ – Марії Василівни Букотько та вчителів початкових класів Брусницького ЗНЗ, виступили в дві зміни, з театралізованою музичною програмою «Торба сміху», для учнів цих закладів, в приміщенні бібліотеки – 3 червня. Сам виступ, приурочили до Міжнародного дня захисту дітей, який щорічно відзначається 1 червня.

Аматори дитячого театру, подарували гарний настрій, усім присутнім презентувавши, кращі з кращих номери, які є в репертуарі театру.               Не один рік, учні цих шкіл, і не тільки, мають можливість відвідувати бібліотеку с.Брусниця, де проводять не звично  час переглядаючи різноманітні театралізовані заходи на різну тематику та дитячі вистави. Кожен заклад культури та бібліотеки на сьогоднішній час, старається заманити в свій заклад, глядача та показати, щось цікаве, тож бібліотека с.Брусниця є в тому числі, ввівши в свою основну роботу, родзинку по роботі з дітьми, щоб розвивати здібності тих дітей, які цього хочуть, а головне надають сучасну послугу в бібліотеці і залучають нових користувачів. Хочеться побажати усім аматорам театру, плідної праці, удачі у творчих проектах, черпати для себе ті знання, які ви бажаєте і розвиватися у цьому творчому напрямку на вищих сходинках.

Наталя Василівна Харитон

- вчитель Кальнівського ЗНЗ - I ст.

Категорія: Новини | Переглядів: 442 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »