Четвер, 25.04.2024, 03:10

Головна » 2019 » Листопад » 13 » Він щиро любив рідний Кіцмань
Він щиро любив рідний Кіцмань

12 листопада 2019 р. центральною районною бібліотекою організовано та проведено вечір пам’яті «Він щиро любив рідний Кіцмань», присвячений 72 річниці від дня народження громадського діяча, краєзнавця, лауреата літературно-мистецької премії ім. В. Зубара Георгія Кривого. В читацькій залі бібліотеки влаштовано книжково-ілюстративну виставку «Погляд крізь простір і час», розгорнуто експозицію світлин з сімейного архіву, зокрема нагород, подяк, грамот. На столику портрет Георгія Кривого, біля нього запалена свічка.

Вечір  розпочався хвилиною мовчання.

На вечорі-пам’яті про громадського діяча, відомого краєзнавця,  автора книг: «Дорога до храму», «Світлини нашої пам’яті» та «Кіцмань і кіцманчани», лауреата літературно-мистецької премії ім. Віктора Зубара, відмінника освіти України та просто доброї і чуйної людини – Георгія Петровича Кривого були присутні: дружина Георгія Петровича Ірина Михайлівна, дочки Ольга та Галина, внучка Надія; добрий друг Георгія Петровича заступник голови Кіцманської районної ради Іван Семенович Гулей; заслужений журналіст України, літературний редактор книг Георгія Петровича – Мирослав Куєк; літературний редактор книги Георгія Петровича «Кіцмань і кіцманчани», голова районного товариства «Просвіта», вчитель української мови та літератури Світлана Деревенко; старший науковий співробітник Кіцманської філії Чернівецького краєзнавчого музею Оксана Савчук; голова районної ради ветеранів Микола Семененко; справжній товариш Георгія Кривого, однокласник Роман Клайник; письменниця, відома авторка дитячих книг Ольга Савченко-Гнатюк, поетеса Сільва Заєць;  представники засобів  масової  інформації Галина Скулеба, Ольга Кулько; колега по роботі Марія Мельничук, родичка Марта Шевчик, добрий друг Василь Тумак. Виступаючі поділилися спогадами про щиру і добру людину, краєзнавця, громадського діяча. автора історичних книг про Кіцмань, хорошого, чуйного і справедливого чоловіка, батька, товариша. колеги. Вічна пам’ять йому!

Також вшанувати пам’ять Георгія Кривого прийшли заслужений працівник культури України Денис Рудяк, акомпаніатор Євген Ткачук, у виконанні яких прозвучали музичні номери: «Пісня про Кіцмань» (сл. І. Семенюка, муз. М. Новицького); «Кіцманчанки» (сл. І. Чигрина, муз. М.Новицького). У виконанні фольклорно-аматорського колективу «Кіцманчани» прозвучали музичні номери: «Буковино ти зелена»; «Ой місяцю, перекрою»; «Вечори в Карпатах».

Категорія: Новини | Переглядів: 358 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »