П`ятниця, 19.04.2024, 08:54

Головна » 2016 » Травень » 10 » «Вони полягли молодими за наше мирне життя»
«Вони полягли молодими за наше мирне життя»

Під такою назвою  в приміщення бібліотеки с.Брусниця 8 травня відбувся святковий захід  до Дня пам`яті та примирення, жертв Другої Світової війни та Дня Перемоги. Вечір пам`яті для жителів села підготували юні  учасники  Клубу за інтересом Дитячий театр книги “Веселка”, а саме: Антон Цуркан, Богдана Присяжнюк, Роман Гунько, Богдана Мойсюк, Ростислав Курчак, Дарина Никифорець, Крістіна Лемко, Настасія Даниляк, Настасія Вірста та Ангеліна Завялець. Для всіх присутніх прозвучали пісні: “Журавлі”, “9травня”, “Нашим героям”, “Маки червоні”. Також вірші: “Ніхто не забутий”, “До обеліска, я в задумі стану”, вірш-звернення померлого сина – “Мамо не плач” та інші. Була обіграна театралізована сценка “Мати проводжала сина на війну” та літературно-театралізована сценка “Молитва за Україну”. “Поміж віршів і пісень перепліталися віршовані композиції за участю усіх учасників у яких згадувалися і сьогоднішні військові події, які відбуваються на східній території України. Також прозвучала хвилина мовчання, де діти поклали квіти до пам’ятника з короткою історичною промовою виступила, колишній член виконкому Брусницької сільської ради, вчитель історії – Марія Григорівна Гумінська. Нажаль, але свято перемоги  святкується з гіркими спогадами, адже в ті далекі 1941 – 1945 р.р. наші діди та прадіди захищаючи та відвойовуючи наші землі тисячами  полягли в окопах військових дій. Але на превеликий жаль в нас в державі вже другий рік продовжується неоголошена війна  і знову повторюються події тих страшних далеких воєнних років.

Незважаючи на події сьогоднішніх днів, ми віримо, що в нас настане мир і ми знову будемо жити мирним і спокійним життям, яке нам подарували наші прадіди.

Юрій Понич – бібліотекар  с.Брусниця

Категорія: Новини | Переглядів: 478 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0