Середа, 08.05.2024, 15:35

Головна » 2016 » Січень » 11 » «З вірою, надією і любов’ю колядує Україна - мати»
«З вірою, надією і любов’ю колядує Україна - мати»

Одним з найзнаменніших і найвеличніших празників зимового календаря є Різдво Христове. Його вважають святом сім'ї і традиційно святкують у родинному колі - це Богом благословенний час для того, щоб забути старі образи, перепросити тих, кого ми могли образити, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч з нами протягом цього року.  Ось   і цього року  9 січня  в щойно відкритому Народному домі с. Стрілецький  Кут  відбулося   масове колядування «З вірою, надією і любов”ю колядує  Україна–мати» . До святкування Різдва долучились  парафіяни  і хори  Свято- Миколаївської церкви МП  ,Свято- Іллівської церкви  КП , гурт «Родина»   с. Ревне ,культпрацівники та жителі села. З привітальним  словом виступив  сільський  голова Вудвуд В.К. Настоятелі церков  благословили всіх присутніх.Вела програму директор Народного дому Якович Г.В. Кажуть, що віра в добро і справедливість, життєвий оптимізм допомагають людині більше, ніж будь-що інше. І цьому сприяють також віковічні звичаї та традиції нашого мудрого народу.Після закінчення свята всі пригощались горячим чаєм та пампушками. І високо до неба  піднімалось «Радуйся , ой радуйся Земле, Син Божий народився».   Нехай радість і добро несе тиха Свята ніч, а наші щирі  і добрі наміри завжди  знаходять  милостиву  Божу підтримку на благо України. Миру і злагоди  нашому спільному  домі- Україні.

Директор Народного дому   Якович Г.В.

Бібліотекар  Даневич М. К.

Категорія: Новини | Переглядів: 454 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »