Четвер, 25.04.2024, 12:16

Головна » 2018 » Лютий » 23 » «Заклади культури в умовах децентралізації»
«Заклади культури в умовах децентралізації»

23 лютого 2018 року в приміщенні читальної зали центральної районної бібліотеки відбулося засідання круглого столу «Заклади культури в умовах децентралізації». Важливі процеси проведення децентралізації в Чернівецькій області і зокрема в Кіцманському районі були висвітлені у виступах Ігоря Бабюка – заступника голови ЧОГО «Комітет виборців» та Тараса Халавки – експерта з децентралізації регіонального відділення Асоціації міст України. З питанням про роль бібліотек в умовах децентралізації виступила заступник директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім.. М. Івасюка Марія Довгань.

Про діяльність новоствореної  Кіцманської об’єднаної територіальної громади та про місце у цій громаді закладів культури розповіла керуюча справами Кіцманської ОТГ Ярослава Раковіца. Сучасний стан та подальшу долю закладів культури  в ОТГ охарактеризувала начальник відділу культури, національностей та релігій Кіцманської РДА Оксана Тощук. Також в засіданні круглого столу взяли участь керуюча справами Кіцманської районної ради Наталія Довбенчук та головний спеціаліст сектора внутрішньої політики Кіцманської РДА Анастасія Чорна.

До обговорення питань, які були внесені в програму круглого столу активно долучилися присутні на заході партнери бібліотеки:  Оксана Сухолотюк - завідуюча дитячою установою «Веселка», Ірина Мігірюк - директор Кіцманської музичної школи ім.. В. Івасюка, Наталія Білова - голова районної організації товариства дітей політв'язнів та репресованих, бібліотечні працівники району та активні користувачі.

Категорія: Новини | Переглядів: 442 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »